Godziny dostępności nauczycieli
w roku szkolnym 2023/2024
Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
- 1 godziny tygodniowo – w przypadku nauczyciela zatrudnionego ½ etatu lub wyższym,
- 1 godziny w ciągu 2 tygodni – w przypadku nauczyciela zatrudnionego w wymiarze niższym niż 1/2 etatu.
Lp. | Imię i nazwisko nauczyciela | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1 | Bałdyga Grzegorz | 13:20 - 14:05 | ||||
2 | Beczak Dorota | 7:45 - 8:45 | ||||
3 | Bednarczyk Ewa | 8.00-8.30 / 14.05-14.35 | ||||
4 | Białobrzewska Sylwia | 17:45-18:00 | ||||
5 | Boguniecki Marcin | 09:40 – 10:30 | ||||
6 | Borawska Ewa | 13.05-14.05 | ||||
7 | Borkowski Dariusz | 17.30-18.00 | ||||
8 | Budna Katarzyna | 13.05 – 14.05 | ||||
9 | Burghardt Arkadiusz | 09:40 - 10:40 | ||||
10 | Chilarska Justyna | 17:20 - 18:20 | ||||
11 | Ciszkowska Grażyna | 12:20 – 13:20 | ||||
12 | Czapski Jordan | 14:05-14:55 | ||||
13 | Ćwiek Marzena | 11:20 – 12:05 | ||||
14 | Dawidczyk Jan | 12:05 - 13:05 | ||||
15 | Dąbkowska Aneta | 11:15 – 12:15 | ||||
16 | Dobkowska Agata | 10:30 - 11:30 | ||||
17 | Dobkowska Teresa | 11.15 - 12.15 | ||||
18 | Drobnikowska Marta | 13:05-14:05 | ||||
19 | Dudzic Anna | 8.00- 9.00 | ||||
20 | Dymerska Magdalena | 9:30-10:30 | ||||
21 | Dziewirska Iwona | 9.35-10.35 | ||||
22 | Ejsymont Sylwia | 15:45 - 16:45 | ||||
23 | Fabisiewicz Katarzyna | 8.30 - 9.30
|
||||
24 | Filipowicz Alicja | 07:45 - 8:45 | ||||
25 | Frankowska Justyna | 12.20-13.20 | ||||
26 | Gabryś Zbigniew | 16:35 - 17:30 | ||||
27 | Glinka Katarzyna | 13.10-14.10 | ||||
28 | Głażewska Agata | 11.15-12.15
|
||||
29 | Gniazdowska Anna | 8:00 – 9:00 | ||||
30 | Grabowska Małgorzata | 09:40 - 10:25 | ||||
31 | Graczyk Bożena | 15:00 - 16:00 | ||||
32 | Karwel Marek | 11.20-12.20 | ||||
33 | Kołdys Lena | 11.00-12.00 | ||||
34 | Konarski Patryk | 10.30-11.15 | ||||
35 | Korzeniecka Anna | 12:05 - 13:05 | ||||
36 | Kosel Paulina | 11:15- 12:15 | ||||
37 | Kotowska Danuta | 11:20-12:05 | ||||
38 | Kurpiewski Damian | 7.50-8.50 | ||||
39 | Kutyłowska Danuta | 11.00 - 12.00 | ||||
40 | Larenta-Boguska Beata | 13:05 - 14:05 | ||||
41 | Leśnik Andrzej | |||||
42 | Łaszczewski Grzegorz | 13:05-14:05 | ||||
43 | Malinowska Sylwia | 16.00 - 17.00 | ||||
44 | Małkowska- Polewacz Anna | 12.20-13.05 co 2 tygodnie | ||||
45 | Martynowicz Ewa | 9.35-10.35 | ||||
46 | Masztalerz Maciej | |||||
47 | Mierzejewska Magdalena | 11:30-12:05 | ||||
48 | Mikulska Hanna | 13:05-14:05 | ||||
49 | Olesińska Jolanta | 12:05 - 13:05 | ||||
50 | Olszewska Beata | 09:35 - 10:35 | ||||
51 | Orłowska-Mrugacz Małgorzata | 12.20-13.05 | ||||
52 | Ostrowska Joanna | 11.20-12.20 | ||||
53 | Pawlikowska Justyna | |||||
54 | Pierzchała Tomasz | 9.00-9.30 | ||||
55 | Pokora Monika | 13:10 - 14:10 | ||||
56 | Romanik Agnieszka | 11:20 - 12:20 |
||||
57 | Rosochadzka Agnieszka | 8.40-9.40 | ||||
58 | Rusoł Robert | 16:35-17:35 | ||||
59 | Ryfa Łukasz | 11:20 - 12:20 | ||||
60 | Rzewnicka Anna | 08:10 - 08:40 | 8.20-8.50 | |||
61 | Sadowska Mariola | 8.40 do 9.40 |
||||
62 | Sakowska Agata | 10.30-11.30 | ||||
63 | Sobiech Anna | 14.05-14.55 | ||||
64 | Stefańska Agnieszka | 15:45 - 16:15 | ||||
65 | Suchcicka Anna | 15:45 - 16:45 | ||||
66 | Sulewska Katarzyna | 13.20 - 14.10 | ||||
67 | Szewa Beata | |||||
68 | Szyzdek Bartosz | 9.35-10.35 | ||||
69 | Techmańska-Czapska Magdalena | |||||
70 | Tkaczyk Danuta | 13.05-14.05 | ||||
71 | Toryfter Renata | 12.05-13.05 | ||||
72 | Ustaszewka Iwona | |||||
73 | Wolanowski Patryk | 7.50-8.50
|
||||
74 | Załęska Krystyna | 14:00-15:00 | ||||
75 | Zielińska Renata | 12.05-13.05 | ||||
76 | Złotkowska Barbara | |||||
77 | Żebrowski Krzysztof – n-l dyplomowany | 11.20-12.05 | ||||
78 | Żebrowski Krzysztof | 15:45 - 16:45 | ||||