Klasa 3 TO buduje karmniki

Młodzież z klasy 3 technikum w zawodzie Technik Ochrony Środowiska 4 listopada wybrała się na warsztaty, na których przy wsparciu pracowników Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej wykonała karmniki, które następnie zostały zainstalowane na skwerze doktora Czesława Skrzypka na osiedlu Wojciechowice.

– Jestem bardzo dumna z moich uczniów, że z tak dużym zaangażowaniem podeszli do tego zadania. Dzięki inicjatywie Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Stanisława Szatanka, młodzież miała okazję włączyć się w pomoc m.in. ptakom w okresie zimowym. Karmniki wykonane przez uczniów klasy 3 TO zwiększyły z pewnością szanse ptaków i innych stworzeń na przetrwanie nadchodzących mrozów i opadów śniegu – podsumowuje Agata Dobkowska, wychowawca klasy 3 TO.

Wielkie podziękowania dla pracowników MZOSTiIT za okazaną pomoc.