Akcja charytatywna

Z kiermaszu pyszności uzyskano 912 zł 03 gr. Suma ta zostanie przeznaczona na spełnienie marzenia ucznia z klasy III LOH – Patryka, który sam nie może uprawiać sportu, ale jest wielbicielem piłki nożnej. Uczeń będzie mógł pojechać samochodem dostosowanym do jego potrzeb na mecz do Warszawy.

Spełnienie marzenia Patryka będzie możliwe dzięki Państwa ofiarności i zaangażowaniu w zorganizowanie akcji następujących osób:

Kinga Abramczyk, Agnieszka Pędzich, Ania Kamińska, Karolina Staśkiewicz, Patrycja Głębocka, Magdalena Bondarewicz, Ewa Majkowska, Kamila Szablak – uczennice z klasy III LOH

Karolina Nikodemska, Zuzia Mróz, Marysia Nosek, Bartek Zadrożny – uczniowie z klasy III C (gimnazjum);

Monika Samsel, Natalia Lenkiewicz, Karolina Zaorska – uczennice z klasy II LOS;

Patrycja Choromańska, Diana Studencka – uczennice z klasy I TAK;

Karolina Domian, Dominika Krawiec, Monika Mucińska, Ola Stolarczyk – uczennice z klasy III TAK;

Samorząd Uczniowski;

Serdecznie dziękujemy!