SZKOŁA ZAPROGRAMOWANA NA PRZYSZŁOŚĆ

wpis w: doradca zawodowy | 0

SZKOŁA ZAPROGRAMOWANA NA PRZYSZŁOŚĆ

Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce to szkoła, która nie tylko dba o rozwijanie kompetencji i umiejętności uczniów wysoko cenionych na współczesnym rynku pracy, ale również organizuje liczne warsztaty i spotkania z doradcami zawodowymi, którzy pomagają młodzieży w określeniu i planowaniu przyszłej ścieżki kariery zawodowej. Dnia 15 czerwca odbyły się w naszej szkole warsztaty prowadzone przez panią Sylwię Malinowską, która pełni funkcję doradcy zawodowego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3. Spotkanie dedykowane było uczniom klas drugich i trzecich i dotyczyło zawodów przyszłości. Uczestniczącą w spotkaniu młodzież miała również okazję do poznania swoich kompetencji i uzyskania informacji zwrotnej dotyczącej mocnych stron i predyspozycji do wykonywania konkretnych zawodów.