Konkurs Ekologiczny

wpis w: Dobre rady na elektroodpady | 0

Uczniowie naszej szkoły  biorą udział w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego ”DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY – ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE 2018”. Organizatorem jest AURAEKO – Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA oraz AURAEKO BATERPAK – Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Celem konkursu jest propagowanie prawidłowej gospodarki  elektrośmieciami. Poza propagowaniem postawy proekologicznej mamy za zadanie zebrać jak największą ilość elektroodpadów. I tu liczymy na Państwa pomoc. Prosimy o przekazywanie szkole wszelkich elektrycznych przyrządów, zabawek czy narzędzi (również na baterie), akumulatorów i baterii.

Odbiór elektrośmieci odbędzie się 11 kwietnia w godzinach od  11.00 do 17.00. Tego dnia można dostarczyć do szkoły sprzęty wielkogabarytowe, jak np.  lodówki czy pralki. Mniejsze można przynosić do szatni szkoły wcześniej.

Prosimy wszystkich uczniów i rodziców o zaangażowanie w zbiórkę znajomych i zakłady pracy.

Firma odbierająca elektrośmieci wystawia odpowiednie  potwierdzenie odbioru.

PORADNIK WIEDZY O ZSEE

Zespół „Zbieracze”