Akcje promocyjno-edukacyjne „Zbieraczy”

wpis w: Dobre rady na elektroodpady | 0
  1. Wizyta w ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA.Podziękowaliśmy za pomoc w zbiórce elektroodpadów i wsparcie naszych działań w X edycji  konkursu ”DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY 2018- ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE”. Zobacz relację z naszej wizyty.

1. Wizyta w telewizji kablowej „Esprit”

Zwróciliśmy się z prośbą do właściciela Telewizji Kablowej o umieszczenie na stronie Telewizji Kablowej Esprit informacji o zbiórce elektroodpadów.

2. Odwiedziliśmy Radio Dla Ciebie, gdzie rozmawialiśmy na temat gospodarowania elektroodpadami.

Wywiad poszedł nam sprawnie.

Nasze wyjście będziemy wspominać jako nowe, fantastyczne doświadczenie i super razem spędzony czas. Dostaliśmy od dziennikarzy drobne prezenty – smycz i długopis z logo radia. Wywiadu można było posłuchać na antenie radia.

3. Przygotowaliśmy ulotki i plakaty informujące o zbiórce. Pracownicy OCK w Ostrołęce rozwiesili 20 plakatów na słupach ogłoszeniowych w różnych zakątkach miasta.

4. Przygotowanie ulotek i gazetki szkolnej

5. Spotkanie z rodzicami. Przygotowaliśmy miejsce w którym przychodzącym na spotkanie rodzicom rozdawaliśmy ulotki informujące o gospodarowaniu ZSEE.

6. W ramach promowania prawidłowego postępowania z elektroodpadami i oczywiście zbiórki ZSEE w naszej szkole, odwiedziliśmy redakcję Tygodnika Ostrołęckiego, radio OKO i dziennikarzy z portalu Moja Ostrołęka. Posłuchaj naszych wywiadów.