Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych 2022

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych 29.03.2022r.
nasi handlowcy i ekonomiści wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash. Tegoroczny festiwal skierowany był do uczniów oraz przyszłych absolwentów branżowych szkół i techników, na kierunkach sprzedawca i technik handlowiec.

Celem Wirtualnego Festiwalu jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej branży handlowej  – w zawodach takich jak sprzedawca, technik handlowiec, przedstawiciel handlowy, doradca klienta i itp.. Ważnym elementem każdej edycji Festiwalu jest także przekazanie wiedzy uczniom (w ramach doradztwa zawodowego) jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać swoje kompetencje osobiste i zawodowe.

Podczas Festiwalu uczniowie mieli możliwość kontaktu z profesjonalnymi trenerami Akademii Umiejętności Eurocash, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczanie zawodowe w branży FMCG. Jest to także spotkanie z praktykami w obszarze handlu, którzy dysponują szeroką wiedzą fachową.

Wydarzenie objęte jest patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.