Wirtualne Targi dla Bibliotek

Już w najbliższy czwartek o 14.00 Szkolna Biblioteka organizuje relację z pierwszego, wyjątkowego webinarium organizowanego w ramach Wirtualnych Targów dla Bibliotek. Zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu po uprzednim zgłoszeniu. Gościem wydarzenia będzie Wojciech Orliński, autor świetnej książki „Kopernik. Rewolucje”.
Podczas spotkania biograf Kopernika przybliży Wam postać najpopularniejszego polskiego astronoma. Ta wiedza z pewnością przyda się Wam podczas przygotowywania wydarzeń związanych z Rokiem Kopernika w Waszych bibliotekach i szkołach.

Zapraszamy na spotkanie z biografem autora najpopularniejszego polskiego astronoma.

Wydarzenie odbywa się w ramach Wirtualnych Targów dla Bibliotek organizowanych przez dystrybutora książek OSDW Azymut