Wirtualne podróże w czasie pandemii…

Koronawirus bardzo drastycznie zmienił naszą codzienność, Ograniczył nasze przyzwyczajenia i plany na przyszłość. Jak wykorzystać ten trudny czas w pożyteczny i przyjemny sposób? Czy da się znaleźć substytut podróży nie wychodząc z domu? Może wirtualna wycieczka albo spacer do miejsc, których nigdy nie będzie nam dane odwiedzić? Czemu nie!
Zdalne podróżowanie – ten oksymoron brzmi abstrakcyjnie. Jak niby na ekranie można robić coś, co z definicji łączy się z przemieszczaniem i doświadczaniem na żywo? A jednak – każda dziedzina życia musi się elastycznie dopasować do czasów epidemii, także podróżowanie, stanowiące niezbędny element spędzania wolnego czasu każdego z nas.
Zapraszamy na cykl wirtualnych wycieczek do krajów anglojęzycznych. Odwiedzimy Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii, Irlandię Północną, Stany Zjednoczone i Australię, ale zacznijmy od Londynu….
 

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Opiekunowie:

Małgorzata Grabowska

Katarzyna Kisielewska