Wernisaż i wystawa fotograficzna

W czwartek 7 grudnia 2017 roku młodzież reprezentująca koło informatyczno – fotograficzne „Kadr” uczestniczyła w wernisażu wystawy poplenerowej, który odbył się w Galerii Ostrołęka. Artyści reprezentowali efekty swojej pracy podczas XI Kurpiowskiego Pleneru Malarsko-Literackiego w malowniczej Czarni, położonej w powiecie ostrołęckim.

W tym dniu odwiedziliśmy również wystawę fotograficzną zorganizowaną pod hasłem: „Pomóż innym zostać wolontariuszem”, znajdującą się w salach wystawowych Ostrołęckiego Centrum Kultury. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż wśród bohaterów wystawy znalazły się również uczennice i absolwentki naszej placówki, aktywnie działające w Szkolnym Klubie Wolontariusza na rzecz osób potrzebujących.

 

Opiekunowie Koła: Krystyna Załęska i Bartosz Szyzdek