Warsztaty teatralne

Chcecie zacząć swoją przygodę z teatrem, ale nie wiecie, jak się do tego zabrać? Chcecie obudzić ukrytą kreatywność i zacząć tworzyć teatr? A może w Waszym życiu jest za dużo stresu czy nudy i chcielibyście uwolnić się od ciążących blokad – warsztaty teatralne są świetnym ćwiczeniem, aby przełamać swoje własne bariery, otworzyć się na ludzi i na publikę.

Na te pytania szukali odpowiedzi uczniowie klasy pierwszej technikum fotografii i multimediów podczas czwartkowych warsztatów teatralnych.

Dnia 27 października dzięki inicjatywie Pani Beaty Larenty-Boguskiej odbyły się zajęcia dla osób rozpoczynających sceniczną przygodę. Warsztaty prowadziła aktorka teatrów kijowskich, dziennikarka, podróżniczka – Anna Habrys.

Po zajęciach w szkolnej bibliotece miało miejsce spotkanie, podczas którego rozmawialiśmy o trendach, estetyce i stanie teatru w Polsce i na Ukrainie. Planowaliśmy współpracę a wymiana myśli i doświadczeń przyniosła wiele obopólnych inspiracji i radości.