„Warszawa z Tajemnicą” i nie tylko…

9 lutego 2018 r. uczniowie klas: 1LOs, 1TE, 1TH, 1TIb, 1TIc, 2TI, 2TE, 2TH, 3TI i 4TI uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Pierwszą atrakcją wycieczki były zabawy integracyjne w Parku Trampolin Hangar 646. Młodzież mogła korzystać z całej masy atrakcji łączących sport z rekreacją.  Na 2700 m2 przestrzeni znajduje się ponad 60 różnego rodzaju trampolin, basen z gąbkami i poducha powietrzna do bezpiecznej nauki akrobacji, rampa do skoków na deskorolkach, rolkach, rowerach i specjalnych deskach snowboardowych, kosze do koszykówki, strefa do zbijaka, strefa z parkourowymi przeszkodami, brama do street workout’u, ścieżka i podłoga akrobatyczna. Miłą niespodzianką dla miłośników serialu „M jak miłość” było przypadkowe spotkanie z Rafałem Mroczkiem, który wciela się w postać Pawła Zduńskiego. Aktor zgodził się na wspólne zdjęcie z uczniami, czym ucieszył szczególnie dziewczęta.

Kolejnym punktem programu była zabawa w Funescape. Escape Room to nowoczesna forma rozrywki polegająca na rozwiązywaniu szeregu zagadek logicznych i zręcznościowych, przy których, konieczna jest świetna praca w grupie oraz komunikacja, mające na celu wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia w ciągu godziny. Uczestnicy wycieczki bawili się w 9 różnych pokojach: Bezludna Wyspa, Skarbiec, Przygoda na dnie oceanu, Zaginiona, Rytuał, Klaun w krzywym zwierciadle, Przeszłość zaczyna się dziś, Pokój, którego nie ma; z zagadkami poradzili sobie bez trudu.

Następnie udaliśmy się do CH Arkadia, aby zjeść ciepły posiłek.Zadowoleni z wielu atrakcji towarzyszących wycieczce, wróciliśmy do domów.

Organizatorzy wycieczki:

Iwona Ustaszewska

Teresa Dobkowska

Alicja Filipowicz

Justyna Frankowska