Uroczystość Patrona Szkoły 2021

28 października 2021 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce odbyła się Uroczystość Patrona Szkoły – Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Apel rozpoczął się od wprowadzeniu sztandaru i uroczystego ślubowania klas pierwszych. Następnie, zgromadzeni obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem pani Justyny Chilarskiej. Twórcy montażu słowno-muzycznego przybliżyli sylwetkę kard. Wyszyńskiego i wyznawanych przez niego wartości – miłości do Ojczyzny i bliźniego, skromności i poświęcenia. Oficjalna uroczystość zakończyła się rozstrzygnięciem konkursu plastycznego „Portret Kardynała Stefana Wyszyńskiego”. Oto wyniki konkursu:
1 miejsce: Kamila Korzeniecka, klasa 3 AIp
2 miejsce: Kinga Tyszka, klasa 3 Iap
3 miejsce: Weronika Olkowska, klasa 3 FMp.
Gratulujemy!