Szkoła – Ambasadorem Parlamentu Europejskiego!

Ty też możesz zostać młodszym Ambasadorem programu Szkoła-Ambasadorem Parlamentu Europejskiego!

Rozpoczynamy realizację programu Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego (EPAS) w roku szkolnym 2020/2021.

Dziekońska Adrianna i Dymerska Magdalena są starszymi ambasadorami i we wszystkim Ci pomogą.

Zachęcamy wszystkich chętnych uczniów do ciekawej współpracy z programem EPAS. Pozwoli Ci to na poznanie wielu ciekawych ludzi, uczestniczenie w wielu projektach oraz nawiązanie współpracy ze szkołami zagranicznymi. Będziemy wymieniać się ciekawymi spostrzeżeniami, wieloma fajnymi pomysłami, będziemy przeprowadzać ciekawe akcje promujące Parlament Europejski. Czekamy na Ciebie – Dołącz do Nas!

Już w najbliższy poniedziałek (19.10.2020r.) na 6 lekcyjnej o 12.20 przy szkolnej bibliotece odbędzie się spotkanie inauguracyjne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. – Adrianna Dziekońska, Magdalena Dymerska.