Targi Pracy i Praktyk Absolvent Talent Days

We wtorek, 17 października członkowie Spółdzielni Uczniowskiej COMPANY oraz uczniowie klas IV TE, III TE, III TH, II TE, II TH, IV TI oraz III LOh  uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Uczestniczyli w Targach pracy i praktyk ABSOLVENT TALENT DAYS, w największym w Polsce festiwalu kariery i rozwoju zawodowego na PGE Narodowym.

Mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z wybranymi pracodawcami w strefie pracodawcy.Sprawdzić, co oferuje rynek, w jakich specjalizacjach można znaleźć wymarzoną pracę lub staż. Jakie kompetencje warto dodatkowo rozwijać. Mogliśmy skonsultować swoje CV z profesjonalistami oraz zrobić profesjonalne zdjęcia do CV. Dodatkowo na stoiskach pracodawców mogliśmy wziąć udział w konkursach, loteriach i wygrać różne nagrody. W strefie szkoleniowej część osób uczestniczyło w warsztatach, szkoleniach, mogliśmy porozmawiać z doradcą zawodowym. Czas na targach upłynął bardzo szybko i kolejnym punktem wycieczki było Muzeum Narodowe. W muzeum wzięliśmy udział w lekcjach muzealnych. Na zakończenie mogliśmy zjeść ciepły posiłek w restauracjach galerii handlowej.

Bardzo dziękuję nauczycielom: p. Dorocie Beczak, p. Iwonie Ustaszewskiej oraz p. Renacie Zielińskiej za pomoc w organizacji i sprawowanie opieki nad uczniami w trakcie wycieczki.

Teresa Dobkowska