TARGI EDUKACYJNE WARSZAWA

Targi uczelni z kraju i zagranicy, wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, warsztaty, spotkania z doradcami zawodowymi – tak, w największym skrócie będzie wyglądał program XXXIII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2020, który odbędzie się w dniu 6 marca w Pałacu Kultury i Nauki.

ZAPISY p. Sylwia Malinowska, doradca zawodowy, pok. 15

UWAGA!

 „Informator dla Maturzystów” Perspektyw do odebrania na Targach. Goście Salonu Maturzystów otrzymają Informator po wypełnieniu Ankiety Maturzysty na stronie: www.informator.perspektywy.pl

Publikacja zawiera kompendium wiedzy o zasadach przyjęć na wszystkie polskie uczelnie na rok akademicki 2020/21. W wyborze najlepszego miejsca do studiowania z pewnością pomoże Ranking Kierunków Studiów.