Szkolenie dla młodych ambasadorów programu Szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Dnia 08.12.2020 r. online za pośrednictwem aplikacji Zoom odbyło się szkolenie dla Młodszych Ambasadorów w programie EPAS.
Warsztat prowadził trener Mateusz Konieczny.
Nasi Ambasadorzy mieli okazję zapoznać się i zintegrować z innymi uczniami szkół w całej Polsce. Zdobyli wiedzę nt. działań podejmowanych na rzecz młodzieży przez instytucje UE. Rozwinęli kompetencje przydatne w realizacji szkolnych inicjatyw podejmowanych w ramach programu.

Mimo pandemii i wszechobecnych obostrzeń uczestniczymy w szkoleniach online i cały czas poszerzamy swoją wiedzę o Parlamencie Europejskim. Zarówno młodzi jak i starsi ambasadorzy na takich szkoleniach spotykają bardzo inspirujących i ciekawych ludzi.

Cały czas w naszej szkole jest punkt informacyjny w holu na paterze. Znajdziecie tam wiele informacji o Unii oraz Parlamencie Europejskim. Informacje te są często aktualizowane. Zapraszamy wszystkich, którzy są np. na zajęciach praktycznych.

Pragniemy dzielić się z Wami zdobytą wiedzą i w związku z tym szykujemy dla Was cykl filmów o Państwach Unii Europejskiej oraz kilka innych bardzo ciekawych rzeczy, które będą udostępniane na naszej grupie facebookowej oraz na facebooku szkolnym.

Każdy młody obywatel powinien wiedzieć jakie korzyści płyną z przynależenia do Unii Europejskiej.

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć napisz do nas!

Starsi Ambasadorzy :

Adrianna Dziekońska,