Sukces naszych recytatorów!

12 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „To lubię.”. Z racji ogłoszenia roku 2018 – Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości – w poezji prezentowanej przez uczestników konkursu dominowały treści niepodległościowe.

Przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali wysoki poziom, co zaowocowało zdobyciem nagród i wyróżnień: II miejsce zajął Dominik Wielczyk, uczeń klasy I TE a jedno z dwóch wyróżnień otrzymała Monika Dębowska z klasy II LOS.

Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele języka polskiego: Aneta Dąbkowska, Magdalena Domurad i Katarzyna Sulewska, a opiekę podczas konkursu sprawowała Alicja Filipowicz – nauczyciel bibliotekarz.

Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom serdecznie gratulujemy!