Studniówka 2018

Dnia 13.01.2018 roku w nowo otwartej sali bankietowej „Warszawska 34” odbył się bal maturalny młodzieży klas trzecich liceum i klas czwartych technikum naszej szkoły.

Imprezę oficjalnie otworzyła dyrektor szkoły mgr Marzena Borkowska tradycyjnym okrzykiem „poloneza czas zacząć”. W studniówkowy nastrój uczniowie weszli tanecznym krokiem poloneza, który poprowadziła w pierwszej parze dyrektor szkoły.

Młodzież do poloneza przygotowała mgr Agnieszka Rybak.

Uczestnicy balu za około 100 dni przystąpią do najważniejszych w życiu egzaminów, dziś jednak o nauce mogli zapomnieć i rzucić się w wir zabawy.
-„Niech nadchodząca matura przebiegnie tak lekko, zwiewnie i przyjemnie jak ten dzisiejszy studniówkowy bal” – to słowa dyrektor szkoły Marzeny Borkowskiej, która życzyła wszystkim maturzystom dobrej zabawy, optymizmu i wiary, że odliczanie stu dni do matury rozpoczniemy w atmosferze dobra, piękna, zrozumienia i wspierania się.

Nie zabrakło też części artystycznej, podziękowań dla rodziców, wychowawców, dla młodzieży jak i punktu kulminacyjnego czyli tortu studniówkowego.

Przed rozpoczęciem zabawy minutą ciszy uczczono zmarłego maturzystę naszej szkoły śp. Konrada – który odszedł od nas zbyt szybko – mówiła dyrektor szkoły Marzena Borkowska.

Młodzież bawiła się do białego rana przy muzyce serwowanej przez DJ.