Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny

9.00 – zapraszamy klasy pierwsze technikum na uroczystość inauguracyjną na salę gimnastyczną (po wejściu do budynku, udajemy się na wprost, tu dalej, do wyznaczonych miejsc pokierują uczniów nauczyciele), po której nastąpi spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych (wg grafiku).

11.00 – pozostałe klasy spotykają się ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych salach (grafik wywieszony będzie  przy wejściu do szkoły).

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa przy wejściu: odstąp społeczny: 1,5 m, maseczki.

6 września o godz. 11.30 w Kościele pod wezwaniem Zbawiciela Świata w Ostrołęce odbędzie się Msza Święta w intencji Uczniów i Pracowników naszej szkoły.

Anna Dudzic