Przedstawienie świąteczne

W dniu 14 grudnia uczniowie naszej szkoły wystąpili w przedstawieniu pt. „Tradycje bożonarodzeniowe w Europie”. W tej formie słowno-muzycznej talentami zabłysnęli, uczniowie klas gimnazjalnych 3b, 3c oraz uczniowie starsi – klasa 3 TH.

Przybliżyli zebranym koleżankom i kolegom tradycje świąteczne panujące w innych krajach poprzez wypowiedzi, prezentację i piosenki świąteczne.

Nagrodzono również laureatów konkursu „Deine Weihnachtskarte”, czyli twoja kartka świąteczna w języku niemieckim. Jury przyznało, że spośród wielu pięknych prac wybór był trudny. Miejsce I zdobyła Laura Makowiecka, miejsce II – Honorata Gawryś, miejsce III – Julia Baranowska.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w to wydarzenie.

Sponsorami nagród są: p. Dyrektor Marzena Borkowska i Studio Urody i Relaksu „Spaja”. Dziękujemy.