Piękniejszy świat, gdy używek brak

Dnia 16 listopada 2017 roku uczniowie naszej Szkoły z klasy 3c gimnazjum oraz z Koła Promocji Zdrowia pod opieką Pani Janiny Białobrzeskiej i Pani Hanny Mikulskiej uczestniczyli w ósmej akcji promującej zdrowy styl życia oraz życie wolne od nałogów pt.: Piękniejszy świat gdy używek brak. Akcja profilaktyczna odbyła się w związku z obchodami Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu, który przypada corocznie na trzeci czwartek listopada. Spotkanie odbyło się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. Młodzież naszej szkoły aktywnie brała udział w konkursach, quizach, testach sprawnościowych jak również w grach, zabawach i tańcach integracyjnych.

W TEŚCIE SPRAWNOŚCIOWYM Amelia Kobus – uczennica klasy 3c wywalczyła I miejsce, a w TEŚCIE WIEDZY DOTYCZĄCYM UZALEŻNIEŃ OD NARKOTYKÓW I SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH W TYM DOPALACZY Bartłomiej Zadrożny – również z klasy 3c zajął III miejsce. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.