Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych

W dniu 10 stycznia 2022 roku chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych”, zorganizowanej przez firmę Olimpus. Celem olimpiady był rozwój i doskonalenie logicznego oraz kreatywnego myślenia.

Koordynatorem olimpiady w naszej szkole była Pani Nina Werbanowska. Nauczyciele matematyki: Pani Dorota Beczak, Pani Adrianna Dziekońska, Pani Barbara Olech, Pani Monika Pokora oraz Pani Bożena Graczyk, którzy wraz ze swoimi uczniami wzięli udział w konkursie otrzymali dyplomy od firmy Olimpus za organizację olimpiady.

Firma Olimpus doceniła szkoły, które licznie wzięły udział w olimpiadzie, dlatego nasza szkoła otrzymała nagrodę książkową, która została przekazana do biblioteki szkolnej.

Uczniowie biorący udział w olimpiadzie otrzymali dyplomy uznania, które zostały wręczone przez nauczycieli matematyki w klasach. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

Wynik jednego ucznia zasługiwał jednak na wyróżnienie oraz nagrodę. Nagroda o wartości ok. 180 zł to Power Bank o pojemności 30 000 mAh oraz kalkulator firmy Casio.  Uczeń, który otrzymał dyplom- tytuł LAUREATA za zajęcie 10 miejsca w „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych” to Patryk Witan z klasy 3AIp.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za wszelką pomoc w dniu konkursu, w którym udział wzięło aż 120 uczniów z 15 klas, więc bez pomocy wielu nauczycieli organizacja nie byłaby możliwa.

Szkolni organizatorzy: nauczyciele matematyki