Oficjalna prezentacja „NAWIGATORA…”

Dnia 26 marca 2018r. w Ostrołęckim Centrum Kultury oficjalnie zaprezentowano przeznaczoną dla młodzieży publikację zatytułowaną „Nawigator wspomagający młodzież w wyborze szkoły – zawodu w Mieście Ostrołęka na rok szkolny 2018/2019”. Książka ta ma w swoim założeniu stanowić swego rodzaju poradnik ułatwiający wybór atrakcyjnego i ciekawego zawodu. „Nawigator” jest zbiorowym dziełem doradców zawodowych ostrołęckich placówek, wydanym pod kierownictwem dra Mirosława Rosaka i dr Izabeli Edyty Dąbrowskiej. W jej opracowaniu wzięło udział łącznie jedenaście osób związanych z ostrołęcką oświatą oraz środowiska reprezentujące przedsiębiorców.  Kompendium wiedzy mającej młodemu człowiekowi ułatwić wybór kariery zawodowej jest dostępne zarówno
w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

Do udziału w prezentacji zaproszono dyrektorów, nauczycieli, specjalistów i uczniów ostrołęckich szkół.