Nasi piłkarze Mistrzami Ostrołęki!

 W dniach 13, 14 listopada w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn.

Świetnie spisali się uczniowie naszej szkoły, którzy nie mieli sobie równych i wygrali dwudniowe zmagania.

W pokonanym polu pozostawili wszystkie 8 szkół średnich z naszego miasta.

Po zaciętych 36. spotkaniach systemem „każdy z każdym” najlepsi okazali się uczniowie ZSZ nr 3, którzy w swoich ośmiu spotkaniach stracili tylko trzy bramki. Odnieśli 6 zwycięstw i zanotowali 2 remisy. Srebro wywalczyło II LO, a brąz I LO.Zwycięzcy grali w składzie: Krzysztof Trzciński, Mateusz Białobrzeski, Krzysztof Smoliński, Kevin Karwowski, Jakub Ciak, Jakub Cichowski, Krystian Duszak, Jacek Jemielity, Maciej Gałecki, Kacper Stepnowski, Patryk Bielewicz. Opiekunem drużyny był Łukasz Ryfa.

Puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe podczas dekoracji wręczali wiceprezydent Ostrołęki Pan Maciej Kleczkowski, Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Pan Wojciech Zarzycki i Dyrektor MZOSTiIT Pan Jarosław Napiórkowski.

Klasyfikacja końcowa:1. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 – 20 pkt;2. II Liceum Ogólnokształcące – 19 pkt;3. I Liceum Ogólnokształcące – 17 pkt;4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 – 12 pkt;5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 – 12 pkt;6. III Liceum Ogólnokształcące – 10 pkt;7. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 – 7 pkt;8. II Społeczne Liceum Ogólnokształcące – 6 pkt;9. Liceum Klasyczne – 0 pkt;.

Fot. moja-ostroleka.pl