Mistrzostwa Europy Masters w siatkówce

6 września rozpoczęły się w Ostrołęce Mistrzostwa Europy Masters w siatkówce – Europen Masters Volleyball Championship Ostrołęka 2018 – Women, Men (35+, 40+, 45+, 50+, 55+).

44 drużyny z 11 państw (Estonia, Rosja, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Bułgaria, Włochy i Polska) walczyły o tytuły Mistrzów Europy weteranów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wszyscy podziwialiśmy umiejętności siatkarskie zawodników, ich współpracę na boisku, radość ze zwycięstwa i gratulacje zwyciężonemu.
Przekaz sportowy: Michał Jeziorkowski, Jacek Jemielity, Jakub Kur, Kardaś Piotr, Seweryn Wiśniewski i Grażyna Ciszkowska.
W roli tłumacza języka angielskiego – Joanna Ostrowska.

Była to prawdziwa gratka dla naszych uczniów, którzy chętnie kibicowali zmaganiom siatkarskim.