Mazowiecki Salon Maturzystów 2021

wpis w: Aktualności, doradca zawodowy | 0
Już 17 września odbędzie się Mazowiecki Salon Maturzystów 2021, przygotowany we współpracy
z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie. Wydarzenie, w formule online, jest przeznaczone dla uczniów ostatnich klas liceów i techników przygotowujących się do egzaminu maturalnego
i rekrutacji na studia.

W programie Salonu są prezentacje ekspertów OKE w Warszawie na temat przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacja oferty studiów uczelni z całej Polski. W strefie EXPO uczniowie będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska uczelni i porozmawiać na czacie z z ich przedstawicielami. Udział w Salonie z pewnością pomoże młodzieży w przygotowaniu do matury i wyborze najlepszej ścieżki dalszego kształcenia.

Rejestracja na Salon jest prosta: trzeba wypełnić krótki formularz na stronie:

ZAPRASZAMY 😊