Mamy Rekord w Pierwszej Pomocy!!!

W tym roku 16 października, w całej Polsce jednocześnie prowadziło resuscytacje aż 150 560 osób w 1 380 instytucjach!!!

To niesamowity wynik, który mogliśmy osiągnąć dzięki  też Waszemu zaangażowaniu.

Takie oto słowa p. Jurek Owsiak przesłał osobiście do naszej młodzieży uczestniczącej w REKORDZIE.

My natomiast kierujemy szczególne podziękowania do Grupy Ratowniczej NADZIEJA z Ostrołęki oraz Miejskiej Komendy Policji z Ostrołęki za zaangażowanie się w  nasze wydarzenie.

Serdecznie dziękujemy   też Naszej Społeczności Uczniowskiej za udział w REKORDZIE.

Nie możemy też zapomnieć o Grupie Ratowniczej z ZSZ NR 3 która to nie tylko zabezpieczała organizacyjnie naszą szkołę, ale też przeprowadziła szkolenie na temat resuscytacji krążeniowo-oddechowej jak również czuwała  nad sprawną organizacja projektu w SP nr 2 i SP nr 6 w Ostrołęce, a byli to:

Szkolenie w SP nr 2 przeprowadzili:

• Emilka Wierzbicka klasa III LOs
  • Adam Obirek III LOs
  • Zuzanna Kacprzak klasa II LOs
  • Oliwia Dumała klasa II Los

Szkolenie w SP nr 6 przeprowadzili:

• Oliwia Kuligowska
  • Adam Jeziorkowski
  • Patryk Stypułkowski
  • Patryk Bielewicz-obsługa Techniczna

Dziękujemy.

Wspólnie zwróciliśmy uwagę na to, jak ważna jest znajomość zasad przywracani czynność pracy serca  i oddechu  u człowieka. Brawo dla nas wszystkich i do zobaczenia za rok!