Konkurs wiedzy o Meppen

Pięcioro uczniów z naszej szkoły z kl. 1 TO, 3 TO i 2 TI zgłosiło się do rywalizacji w konkursie wiedzy o mieście partnerskim Meppen, które już 29 lat współpracuje na wielu płaszczyznach z Ostrołęką. Konkurs odbył się 5 czerwca w ZSZ nr 2, a ogłoszenie wyników nastąpiło tydzień później. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły włożyli duży wkład w przygotowanie się do konkursu, niewiele zabrakło, żeby być w najlepszej trójce.

– Chciałabym podziękować przede wszystkim młodzieży, która wyraziła chęć wzięcia udziału w zmaganiach międzyszkolnych i poświęciła sporo czasu, by się do nich przygotować. Dziś można śmiało powiedzieć, że dysponują dużą wiedzą na temat niemieckiego miasta Meppen, z którym Ostrołęka jest związana ścisłą współpracą. Gratuluję wszystkim uczestnikom – podkreśla jeden z opiekunów uczniów Agata Dobkowska.

Do konkursu młodzież przygotowała pani Danuta Kotowska i Agata Dobkowska.