Konkurs Policja

KONKURS „NIE PALĘ I NIE PIJĘ, BO TYLKO RAZ ŻYJĘ”

na spot reklamowy pn.

„NIE PALĘ I NIE PIJĘ, BO TYLKO RAZ ŻYJĘ”

24 listopada 2023r. w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce miało miejsce podsumowanie konkursu na przygotowanie spotu profilaktycznego dla uczniów szkół średnich pn.” Nie palę i nie piję bo tylko raz żyję”. Organizatorem konkursu była Komenda Miejska Policji w Ostrołęce, przy finansowanym współudziale Prezydenta Miasta Ostrołęka. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci wysokiej klasy sprzętu elektronicznego. W uroczystości oprócz laureatów konkursu i ich opiekunów wziął udział także Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinsp. Krzysztof Samul oraz Przewodniczący Rozwiązywania Komisji Problemów Alkoholowych w Ostrołęce Pan Mariusz Łuba, którzy pogratulowali zwycięzcom konkursu i wręczyli im dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Uczniowie naszej szkoły Jacek Archacki, Kacper Lipka oraz Adam Dębowski zajęli zaszczytne I miejsce. Gratulujemy zwycięzcom!

Opiekun:

Sylwia Malinowska