Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną o krajach anglojęzycznych pt.: „Watch and Discover” rozstrzygnięty!!

Dnia 26 kwietnia 2021r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu pt.: „Watch and Discover”. Oceniając prace, komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, ponieważ prezentacje charakteryzowały się oryginalnością i kreatywnością. Ich twórcy korzystali z wielu programów do tworzenia prezentacji multimedialnych, ubarwiali je filmami, barwną szatą graficzną i ciekawymi podkładami muzycznymi. Poziom był wysoki. Każda przesłana prezentacja miała swoją niepowtarzalną wartość spośród których komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

 

1 miejsce – Julia Król z klasy 2Hg – prezentacja

2 miejsce – Ewelina Białczak z klasy 2Lsp – prezentacja

3 miejsce – Kacper Dąbkowski z klasy 2Lpp – prezentacja

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy!

Serdeczne podziękowania kierujemy również do sponsorów nagród, którzy ufundowali ciekawe i wartościowe nagrody. Dziękujemy Radzie Rodziców, firmie Best-Office oraz wydawnictwom językowym- Pearson Longman oraz Macmillan Education.

Galeria

Opiekunowie:

Małgorzata Grabowska

Katarzyna Kisielewska