List otwarty do maturzystów

Jeszcze będzie przepięknie,

Jeszcze będzie normalnie..

                                           (Tilt)

 

Drodzy Maturzyści Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce!

24 kwietnia 2020 roku powinniśmy być razem: Wy, Wasi Wychowawcy, Rodzice, Nauczyciele. Powinna być uroczysta akademia, gratulacje, kwiatki, łzy poruszeń, powroty do wspomnień wyobraźni. Nie będzie Wam i nam to dane.

Zatem: dziękuję Wam za wybór naszej szkoły, za lata tu spędzone, za dni słabości i mocy – tej Waszej, młodzieńczej. Ten specyficzny rocznik maturzystów 2020 zostanie na zawsze w naszej i Waszej pamięci. Wszyscy otrzymujecie świadectwa ukończenia naszego V LO oraz Technikum Nr 3 w Ostrołęce. Gratuluję i bardzo się cieszę. Dziękuję wychowawcom, rodzicom za czas, który nie poszedł na marne: za rozwiązywane wspólnie problemy, za łzy bezsilności  i  te łzy szczęścia, że coś się udało. Proszę, stańcie dzielnie do matury, gdy nadejdzie jej czas – w ramach Waszego i naszego bezpieczeństwa.

Jesteśmy z Was dumni. Pięknie, mądrze i szczęśliwie układajcie swoje dorosłe już życie.  To zwyczajne, zdrowe, normalne. Wracajcie wspomnieniami  do nas.

p.o dyrektora Anna Dudzic

wicedyrektorzy  Alicja Filipowicz, Barbara Olech

kierownik szkolenia praktycznego Iwona Ustaszewska

wychowawcy i nauczyciele klas maturalnych

 

Ps. o odbiorze świadectw dostaniecie informacje od wychowawców