Informatycy piłkarskimi mistrzami szkoły!

Dwudniowe zmagania wyłoniły piłkarskich mistrzów szkoły. 14 drużyn reprezentujących nasze klasy wystartowało w Mistrzostwach Szkoły o Puchar Dyrektora ZSZ nr 3.

Z turnieju eliminacyjnego awans uzyskało osiem najlepszych zespołów. W pierwszy dzień wiosny sala gimnastyczna tętniła życiem, gromadząc liczną społeczność szkolną.

W zmaganiach grupowych najlepsze okazały się klasy 4TIb i 3 Akg. Z drugich miejscy wyszły klasy 2 TI oraz 4 TEN.

W meczu o 3. miejsce padł remis i o zwycięstwie decydowały karne, w których 2 TI pokonała 4 TEN.

Wielki finał pomiędzy 4 TIb i 3 Akg okazał się jednostronnym widowiskiem, w którym informatycy nie dali szans rywalom wygrywając 3:0 i zdobywając okazały puchar.

Najlepszym strzelcem turnieju został Kevin Karwowski z 3 Akg, zdobywca 8 bramek.

Trzy najlepsze drużyny zostały nagrodzone voucherami do pizzerii ufundowanymi przez Radę Rodziców.