Inauguracja roku szkolnego – przydział sal

Serdecznie zapraszamy Uczniów klas pierwszych wraz z Wychowawcami na krótką uroczystość inaugurującą nowy rok szkolny na salę gimnastyczna, 1 września 2021, roku o godzinie 9.00.
Starsze klasy spotykają się  z Wychowawcami o godz 9.30, bezpośrednio w salach, według zamieszczonego na drzwiach szkoły grafiku. Na spotkane wchodzimy tzw. nowym wejściem od ulicy
Korczaka, od strony sali gimnastycznej.

Przypominam o dezynfekcji dłoni przy wejściu, zachowaniu dystansu oraz maseczkach w tzw. częściach wspólnych. Zatem warto przybyć na spotkanie wcześniej, aby  dokonać tych czynności, odnaleźć sale spotkania. Obowiązuje strój galowy.

5 września, w niedzielę, o godz. 10.00 w naszej szkolnej parafii, w Kościele pod Wezwaniem Zbawiciela Świata w Ostrołęce będzie celebrowana msza święta w intencji Naszych Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły na którą w imieniu księdza kanonika i swoim serdecznie zapraszamy. Oprawę tej liturgii przygotowuje nasza szkoła.

Tymczasem, miłych, ostatnich, wakacyjnych chwil wytchnienia życzy dyrekcja szkoły. Oczekujemy Was uśmiechniętych i szczęśliwych w dniu 1 września!

Przydział sal na spotkania z wychowawcami.
Grafik

Do zobaczenia.