Głosuj na Sportowca Roku 2019!

Głosuj na Patryka Bielewicza w plebiscycie na Sportowca Roku 2019.

Patryk Bielewicz ma za sobą udany sezon w barwach Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka z sukcesami startował w zawodach m.in w Warszawie i Suszu, ale również przed własną publicznością.

16-letni wychowanek Fight Academy Ostrołęka nowy sezon rozpoczął od udziału w marcowej edycji zawodów Warszawskiej Grandy na Giry i Pięści. W kategorii -71 kg junior zanotował na swoim koncie zwycięską walkę.

W czerwcu w Zunifikowanych Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Kickboxingu w Suszu w kategorii UFR Ring Junior -75 kg zdobył srebrny medal oraz drugie srebro w kategorii K1 junior -70 kg.

Patryk Bielewicz z powodzeniem rywalizował także podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. W walce K1 w kategorii -71 kg wygrał z Magomedem Baitaewem (Mazowiecko-Podlaski Klub Karate).