Ferie z Counter-Strike: Global Offensive

Pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki, Przewodniczącego Rady Miasta, Dyrektora Szkoły i Kierownika Praktycznej Nauki Zawodu w dniach 13- 14 lutego 2023r. odbył się międzyszkolny turniej gry komputerowej Counter-Strike: Global Offensive.

Tegoroczne ferie zimowe zostały uatrakcyjnione przez organizację cieszącego się dużą popularnością turnieju komputerowego.

Młodzież naszej ( i nie tylko) szkoły spędziła pasjonująco i ekscytująco czas wolny. Podczas gdy jedni uczestniczyli w rozgrywkach, drudzy mogli skorzystać z PS4 VR oraz śledzić rozgrywki „na żywo”  w specjalnie dla nich przygotowanej sali kibica.

Puchar tegorocznych rozgrywek zdobył drużyna:
Witamina E46
w składzie:

Patryk Bielewicz, Mateusz Dzierzgowski, Damian Kozioł, Wiktor Trzciński, Hubert Sadłowski

II miejsce: Fererosulanos w składzie:

Ivan Diachenko,Piotr Drężek, Dawid Glinka,Kewin Kubeł, Tobiasz Kowalczyk

III miejsce: Leno Paleno w składzie:

Borkowski Szymon, Godlewski Jakub, Kobrzyński Jakub, Mierzejewski Konrad, Tuszyński Kacper

Organizatorzy turnieju:

Boguniecki Marcin

Drobnikowska Marta

Dymerska Magdalena