Erasmus 2023 – Portugalia – ciąg dalszy

wpis w: Aktualności, Erasmus+ | 0

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce kończą właśnie swoje dwutygodniowe praktyki w Bradze w Portugalii.

Młodzież w tym czasie nabyła nowe umiejętności oraz poszerzyła wiedzę w swoim kierunku kształcenia. Każdego dnia mierzyli się z kolejnymi zadaniami, dzięki którym mogli poznać realia międzynarodowego rynku pracy.

W sobotę (18.03) uczniowie zwiedzali jedno z piękniejszych miast w Portugalii- Porto. Odbyli rejs po rzece Duero, podziwiając architekturę i krajobrazy tego miasta oraz spacerowali urokliwymi uliczkami starówki.

W niedzielę (19.03) po intensywnym tygodniu praktyk zawodowych młodzież odpoczywała nad oceanem w miejscowości Povoa de Varzim.

Uczestnicy wyjazdu podsumowują go jako niezapomnianą przygodę i niesamowite doświadczenie.