DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Program „Dzień przedsiębiorczości”  organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest pomoc młodym ludziom w podejmowaniu trafnych decyzji dotyczących ich dalszej drogi zawodowej i edukacyjnej. Dzięki kilkugodzinnym praktykom w wybranym miejscu pracy uczniowie mają możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, zapoznania się z jego specyfiką oraz pozyskania informacji o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i niezbędnych predyspozycjach do jego wykonywania.

W ramach XXI edycji DNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI uczniowie klasy 4 TFm odwiedzili redakcję dziennika Moja Ostrołęka. Młodzież obserwowała pracę na różnych stanowiskach w redakcji, generowała własne pomysły na fotorelacje oraz artykuły, poznała blaski i cienie pracy w mediach.

Dziękujemy za miłe przyjęcie!

Fotorelacja: Jacek Archacki klasa 4 TFm

Koordynator projektu: