Rywalizacja, Radość, Pot i….Łzy,

Towarzyszyły dziś wydarzeniom jakie miały miejsce w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce z okazji Dnia Dziecka.

Aż 12 drużyn na 2 boiskach walczyło o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły w piłkę siatkową.

Rozegrano 34 mecze. Po 7 godzinach zaciętej gry sędziowie: p. Tomasz Pierzchała i p. Łukasz Ryfa wyłonili zwycięskie drużyny, i tak:

I m.- zdobyła klasa III IAg

II m.- zajęła klasa III IBp

III m.- wywalczyła III IBg

Publiczność szalała, zawodnicy zmieniali koszulki, trenerzy zachrypnięci od kibicowania, a wygrani zawodnicy mieli łzy radości w oczach.

Szał, szał, szał i gorąca, ekscytująca atmosfera tego dnia panowała w murach naszej szkoły.

Dla ostudzenia emocji cukiernia” Romanowscy” promowała swoje produkty „Lody dla ochłody”,

a Spółdzielnia Uczniowska Company oraz Rada Rodziców zadbali o pozostałych bohaterów dzisiejszego święta. Rozdawane były słodkości z najlepszymi życzeniami dla wszystkich „dzieciaczków” z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce.

Powtórzmy to jeszcze raz:

Rywalizacja, Radość, Pot i Łzy gościły dziś w ZSZ NR3 w Ostrołęce z okazji Dnia Dziecka.