Drodzy Uczniowie!

Zapewne część z Was cieszy się, że nie musi przychodzić do szkoły. Domyślamy się jednak, że są też wśród Was osoby doświadczające smutku z tego powodu, wszak szkoła to nie tylko nauka.

Tak, czy inaczej, wszyscy jesteście w sytuacji wyjątkowej i musicie przestawić się na nowy tryb funkcjonowania, a to może wiązać się ze zmiennością nastrojów.

Pamiętajcie, że ograniczenia, które Was dotknęły (szczególnie towarzyskie), wynikają z dbałości o Wasze bezpieczeństwo i nie są na zawsze. Potraktujcie ten czas, jako dodatkową możliwość do ćwiczenia cennych cech charakteru, takich jak: cierpliwość, samodyscyplina, optymizm i kreatywność.

Jeśli w nowej sytuacji, w jakiej przyszło Wam funkcjonować będziecie potrzebować wsparcia, oferujemy Wam swoją pomoc. Zadzwońcie do sekretariatu szkoły na nr 29 764 38 52, w godz. 8.00 – 16.00 i zostawcie swój numer telefonu. Na pewno do Was oddzwonimy.

Pozdrawiamy Was serdecznie!

Zespół ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej:

Lena Kołdys – psycholog,

Danuta Kutyłowska – pedagog,

Barbara Złotkowska – pedagog,

Anna Rzewnicka – specjalista współorg. procesu  kszt. ucznia niepełnosprawnego,

Sylwia Malinowska – doradca zawodowy.