DNI KULTURY IRLANDZKIEJ

W dniach 17-20 marca w naszej szkole zostaną zorganizowane DNI KULTURY IRLANDZKIEJ???. Na naszych uczniów czekać będzie wiele atrakcji, konkursów i wyzwań. ‼?
?17 marca – Obchody Dnia Św. Patryka. Tego dnia na korytarzu szkolnym będzie dostępna interaktywna wystawa multimedialna dot.ciekawostek o Irlandii i św.Patryku. Na przerwach będzie nam towarzyszyć tradycyjna muzyka irlandzka, a na długiej przerwie WYZWANIE dla wszystkich śmiałķów – bicie rekordu w tańcu irlandzkim.
?18 marca ubieramy się na zielono i stajemy do konkursu na najlepsze przebranie.
?19 marca WOLNA SCENA zapraszamy chętne osoby do zaśpiewania piosenek w j.angielskim i pochwalenia się swoim talentem.
?20 marca KONKURS niespodzianka!
Wydarzeniu towarzyszyć będzie irlandzki kramik i mnóstwo innych atrakcji. Zapraszamy‼??