Dzień Przedsiębiorczości

wpis w: Aktualności, doradca zawodowy | 0

20 marca 2019 r. odbyła się 16 edycja programu DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Jest to program jednodniowych wizyt w firmach bądź instytucjach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, pod patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. W tym dniu Radio OKO odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce.

Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjno – zawodowej. Nasi uczniowie mieli szansę na nagranie własnej audycji poświęconej promocji szkoły oraz wystąpić na żywo na antenie Radia Oko w charakterze speakerów radiowych.

Opiekunowie:
Sylwia Malinowska