Brawo Damian! Jesteś najlepszy!!

W dniu 11 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce odbyła się XI edycja

Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Szkół Technicznych. Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego z ZSZ nr 1.

W tym roku naszą szkołę reprezentowali :

– Alan Mierzejewski  z kl. 2 TP

-Adam Dębowski z kl. 3FMp

-Damian Rosłon z kl. 3FMp

Wraz z reprezentantami z pozostałych Zespołów Szkół z Ostrołęki ( ZSZ Nr 1, ZSZ Nr2 oraz ZSP w Kadzidle ) nasi uczniowie napisali  test sprawdzający poziom wiedzy na temat krajów anglo- i niemieckojęzycznych w języku angielskim oraz niemieckim. Każda szkoła miała możliwość zgłoszenia pięciu najlepszych uczniów ze swojej placówki. W sumie w konkursie wzięło udział 15 uczestników.

I miejsce zajął –Damian Rosłon (ZSZ Nr 3 w Ostrołęce)

II miejsce zajął- Hubert Gramadzki ( ZSP w Kadzidle)

III miejsce zajął – Bartosz Cichowski ( ZSZ Nr 1 w Ostrołęce)

W tym roku szkolnym, ze względu na obchody 100-lecia ZSZ Nr 1 została przyznana nagroda za zajęcie czwartego miejsca, którą ufundował Dyrektor ZSZ Nr 1 pan Cezary Pilcicki. Nagrodę tę otrzymał Emil Gałązka z ZSP w Kadzidle.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów w nauce języków obcych!

Opiekun:  Małgorzata Grabowska