Sukces na Bank

23.03.2022r. Nasi ekonomiści wzięli udział w jedynym teleturnieju ekonomicznym w Polsce. SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich W turnieju wzięło udział 299 szkół ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawiła pięcioosobową reprezentację, która uczestniczyła w rozgrywkach. Na podstawie dwóch etapów rozgrywek będzie wyłonionych 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych.

Nasza pięcioosobowa drużyna: Oliwa Wołosz, Maciej Luma, Jakub Grzejka, Kamil Żyra i Robert Zawadzki. Trzymajmy kciuki za zwycięstwo!