W naszej szkole wszyscy uczniowie mają możliwość indywidualnych spotkań oraz uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych z doradcami zawodowymi, tj. Panią Beatą Mróz oraz Panią Sylwią Malinowską.

Spotkania doradczo – edukacyjne poświęcone są min. samopoznaniu uczniów, uwarunkowaniom budowania sukcesu życiowego i planowania własnej kariery edukacyjnej oraz zawodowej.

ZAPRASZAMY!

Godziny pracy w roku szkolnym 2022/2023

aktualne do dnia 20.01.2023r.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Sylwia Malinowska 11.00 – 16.00 10.00 – 15.00 11.00 – 15.00 9.00 – 13.00 10.00 – 14.00

Doradca zawodowy poleca:

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Ta międzynarodowa kampania promuje świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.
To również święto tych, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery.

W tym roku to już XI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, największego na świecie - organizowanego w 170 krajach.
Nasza szkoła rozpoczęła Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 13 listopada.

Uczniowie klas drugich i trzecich:

• poznali swoje predyspozycje przedsiębiorcze, generowali pomysły na własny biznes w przyszłości,
  • spotkali się z kierownikiem Urzędu Skarbowego w Ostrołęce, który omówił formalności niezbędne przy zakładaniu
    i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Koordynator spotkań:

Sylwia Malinowska