ZSZ 3 W OSTROŁĘCE LAUREATEM!

Z ogromną radością komunikujemy, że nasza szkoła została laureatem konkursu ogłoszonego w ramach ogólnopolskiego projektu „WF z AWF”.

Od marca do grudnia 2022 roku  uczniowie „ Trójki”, pod bacznym okiem koordynatora  Pani Marioli Sadowskiej, uczestniczyli w tym projekcie, intensywnie ćwicząc i doskonaląc umiejętności gry w piłkę siatkową.

Zadaniem konkursowym było nakręcenie ciekawego i nowatorskiego klipu promującego działalność Sport Klubów w szkołach objętych prestiżowym projektem Akademii Wychowania Fizycznego.

Z inicjatywy ucznia naszej szkoły Szymona Orzoła z klasy IV IAG, uczestnicy projektu podjęli się wyzwania i nagrali film, który został zauważony i  wyróżniony przez komisję konkursową.

W ramach wygranej nasza szkoła otrzymała wartościowy sprzęt sportowy, a szczególne gratulacje oraz nagrodę otrzymał również młody i pomysłowy reżyser.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, a wszystkim tym, którzy mieli swój udział w realizacji tego  projektu i wygranej w konkursie, serdecznie dziękujemy.