Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole miała bardzo podniosły charakter. Wszak wrzesień to czas refleksji i zadumy w życiu naszego narodu. Powróciliśmy myślami do tragicznych wydarzeń z września 1939 roku.

Za sprawą przygotowanego montażu słowno – muzycznego i prezentacji multimedialnej, oraz filmu edukacyjnego, nie tylko przypomnieliśmy sobie historię Polski, ale też upamiętniliśmy odzyskaną przez nią niepodległość.

Za pięknie przygotowaną akademię dziękujemy: Natalii Mierzejewskiej (4 TAK), Emilowi Włodarczykowi (4 TAK), Aleksandrze Samsel (3TAK), Weronice Waszkiewicz (3TAK), Kindze Wujkowskiej (3 LOS), Monice Dębowskiej (3LOS), Milenie Samsel (3LOS), Michałowi Jeziorkowskiemu (3 TI), oraz p. Magdalenie Domurad.