Rękodzieła Kacpra z 3 TO

Młodzież naszej szkoły mogła przez kilka dni podziwiać prace naszego ucznia Kacpra Ambroziaka z 3 TO. Kacper od lat pasjonuje się lepieniem z gliny. Prace, które wykonuje z wielką dokładnością odzwierciedlają m. in. znane postacie z bajek czy  gatunki zwierząt. 5 maja odwiedziły nas przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego Nr 15, które z wielkim zaciekawieniem oglądały artystyczne rękodzieło. W międzyczasie poszerzyły swoją wiedzę o zwierzątkach, dowiadując się wielu ciekawostek z życia płazów, gadów itp.

– Z wielką przyjemnością gościliśmy przedszkolaków, dzieciaczki z wielką ochotą wzięły udział w quizie o zwierzątkach, mając okazję wykazać się znajomością gatunków zwierząt. Takie przedsięwzięcie  pokazuje, że współpraca między naszą szkołą a sąsiadującym przedszkolem jest potrzebna – relacjonuje Agata Dobkowska, jeden z organizatorów wydarzenia.

Organizatorzy wydarzenia

Agata Dobkowska